Активности

Базени (Затворен и отворен), терен за тенис, кошарка, мини голф, одбојка на плажа, пинг-понг, фитнес.

АКТИВНОСТИ ЗА ДЕЦА:

Детски игралишта, базени за деца и аква парк каде има посебен дел за анимација на деца.

ДРУГИ УСЛУГИ:

Фитнес центар, сауна, парна бања, турска бања, Спа центар, професионално опремени соби за масажа и терапија, интернет.