Кралски апартман (1)

Кралски апартман

Почуствувајте се како крал во овој простран апартман со две спални соби, две купатила и дневен престој. Апартманот има површина од 100 м2 и капацитет за пет лица. Терасата на овој апартман е 85м2 со надворешно џакузи и прекрасен поглед на целото езеро.


balcony-2Балкон или тераса

bathroom22 Бања

minisplit Клима

wifi34 Бесплатен интернет

drink73 Кафе/Чај машина

jacuzzi2 X Џакузи
airconditioner Греење

telephone38 Телефон

tv14 Телевизија

satellite27 Кабелска

covered16 Сервис до соба
minibar Мини Бар

hair69 Фен

parking12 Бесплатен паркинг

smoking4 Соба за пушачи

safe17 Сеф


Фото галерија: