Сместување

Резервација:

Име:

Презиме:

E-пошта:

Вид на Соба:

Пристигање:

  your selectionOK

Заминување:

  your selectionOK

Возрасни:

Деца:

Возраст на деца:

Добродојдовте во нашиот Хотел

Сите соби се климатизирани и опремени со сеф, телевизор, мини бар, аларм систем, противпожарен систем, телефон, балкон, 24 часовна услугаи бесплатен интернет. Бањите се целосно опремени со када или туш кабина, фен, козметика, бањарки, влечки. На ваше барање може да добиете прибор за пеглање или детско креветче. Напојувањето е 220 V.


Двокреветни(44)/Француски кревет (14)

Капацитетот на оваа соба е за две лица со површина од 20 м2, идеално за парови. Фото Галерија:

Learn more »

Стандардна соба (110)

Капацитетот е за три лица (двајца возрасни и едно дете) и површина од 19-22 м2. Можете да изберете помеѓу соба со поглед на езеро или борова шума.

Learn more »

Фамилијарна соба (19)

Уживајте во вашиот фамилијарен одмор во нашите соби со површина од 26 м2 и капацитет за двајца возрасни и две деца. Фото Галерија:

Learn more »

Апартман (13)

Капацитетот на овој тип соба е за 3-5 лица со површина од 30-45 м2. Во текот на денот можете да уживате гледајќи телевизија или слушајќи музика во дневната соба, а на вечер релаксирајтесе во комфорната спална соба. Фото галерија:

Learn more »

Поврзани соби (4)

Капацитетот е за четири лица, а површината е 40м2, совршено за фамилии и пријатели. Фото галерија:

Learn more »

Соба за хендикепирани лица (2)

Капацитетот на собата е за две лица а површината е 21 м2. Фото галерија:

Learn more »

Кралски апартман (1)

Почуствувајте се како крал во овој простран апартман со две спални соби, две купатила и дневен престој. Апартманот има површина од 100 м2 и капацитет за пет лица. Терасата на овој апартман е 85м2 со надворешно џакузи и прекрасен поглед на целото езеро. Фото галерија:

Learn more »