Dhoma familjare (19)

Dhoma familjare

familygore

Shijoni pushimin familjar në dhomat tona me sipërfaqe prej 26 m2 dhe kapacitet për dy të rritur dhe dy fëmijë.


balcony-2 Ballkon ose tarracë

bathroom22 Banjë

minisplit Gjendjen e ajrit

wifi34 Internet

drink73 Kafe / çaj krijues
airconditioner Ngrohje

telephone38 Telefon

tv14 TV

satellite27 Satelit

covered16 Shërbim në dhomë
minibar Bar mini

hair69 Tharëse flokësh

parking12 Parking pa pagesëk

smoking4 Vend ku lejohet duhani

safe17 Kasafortë


Photo gallery:

360 panorama