Apartamenti mbretëror (1)

Apartamenti mbretëror

Ndihuni si mbret në këtë apartament të gjerë me dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një dhomë dite. Apartamenti ka hapësirë prej 100 m2 dhe kapacitet për pesë persona. Terrasa e këtij apartamenti ka sipërfaqe prej 85 m2 me xhakuzi të jashtëm dhe pamje të mahnitshme të liqenit.


balcony-2 Ballkon ose tarracë

bathroom22 Banjë

minisplit Gjendjen e ajrit

wifi34 Internet

drink73 Kafe / çaj krijues
airconditioner Ngrohje

telephone38 Telefon

tv14 TV

satellite27 Satelit

covered16 Shërbim në dhomë
minibar Bar mini

hair69 Tharëse flokësh

parking12 Parking pa pagesëk

smoking4 Vend ku lejohet duhani

safe17 Kasafortë


Photo gallery:

360 panorama