EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Фамилијарна соба

со поглед на планина и балкон

 Нашите фамилијарни соби  имаат поглед кон преубавата борова шума. Имаат  две спални соби одвоени со врата. Во едната спална има дупли кревет (queen size) и еден единечен кревет, а во другата спална има два единечни кревета.Секоја соба има посебно купатило.Собите се современо опремени со основни средста за лична хигиена , 2 ЛЦД телевисора ( по еден во секоја соба), сет за чај и кафе, клима, централно греење, фен, дигитален сеф и минибар.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
Copyright © 2022 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency