EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Кралски апартман

со тераса и поглед на езеро

Кралскиот апартман го има најубавиот поглед кон Охридското Езеро. Апартманот има дневна соба, две посебни спални соби со посебни купатила (и џакузи во едното купатило), голема тераса со џакузи, идеално за вашиот престој. Апартманот е современо опремен со основни средства за лична хигиена, 3 ЛЦД ТВ во секоја соба, сет за кафе и чај, клима, централно греење, фен, дигитален сеф и минибар.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
Copyright © 2022 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency