EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Стандардни соби

со поглед на езеро и со балкон

Нашите стандардни соби со поглед на езеро имаат една спална соба со дупли кревет (queen size), едно купатило и балкон каде што може да се опуштите со поглед кон прекрасното Охридско Езеро. Собите се современо опремени со основни средства за лична хигиена, ЛЦД телевизор, сет за чај и кафе, клима, централно греење, фен, дигитален сеф и минибар.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
Copyright © 2022 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency