EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Супериор соби

со поглед на планина и балкон

Нашите Супериор соби нудат поглед кон прекрасната борова шума. Во собата има еден дупли кревет (queen size) и еден единечен кревет, купатило и балкон. Собите се современо опремени со основни средства за лична хигиена, ЛЦД телевизор, сет за чај и кафе, клима, централно греење, фен, дигитален сеф и минибар.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
Copyright © 2022 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency