EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Apartamenti Corner

me pamje nga liqeni dhe me ballkon

Apartamenti Corner ka pamje nga liqeni dhe nga pylli i mrekullueshëm i pishave; Apartamenti ka një dhomë dite me divan që hapet, dhomë gjumi me një krevat francez plus një krevat njësh dhe banjo. Dhoma është e pajisur me mobilje elegante, pajisje për akomodim, 2 TV LCD me ekran të sheshtë (nga një në secilën dhomë), pajisjet për të bërë çaj/kafe, kondicionerë, ngrohje qendrore, tharëse flokësh, sef digjital dhe minibar.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
1. CHILD
2. CHILD
3. CHILD
CONTACT US
Copyright © 2023 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency