EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Dhoma Familjare

dhe pamje nga pylli dhe me ballkon

Dhoma Familjare ka dy dhoma gjumi të ndara me derë, në njërën dhomë ka krevat dopio queen size plus një krevat njësh dhe në dhomën tjetër ka 2 krevatë njëshe, secila dhomë ka banjon e saj. Dhoma është e pajisur me mobilje elegante, pajisje për akomodim, 2 TV LCD me ekran të sheshtë (nga një në secilën dhomë), pajisjet për të bërë çaj/kafe, kondicionerë, ngrohje qendrore, tharëse flokësh, sef digjital dhe minibar.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
1. CHILD
2. CHILD
3. CHILD
CONTACT US
Copyright © 2023 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency