EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Dhoma Familjare Junior

me pamje nga liqeni dhe me ballkon

Dhoma Familjare Junior ka pamje nga Liqeni i bukur i Ohrit; Dhoma ka një dhomë të madhe gjumi me një krevat dopio queen size plus dy krevatë njëshe, banjo dhe ballkon të madh ku mund të relaksoheni dhe të filloni ditën me pamjen e mrekullueshme nga liqeni. Dhoma është e pajisur me mobilje elegante, pajisje për akomodim, TV LCD me ekran të sheshtë, pajisjet për të bërë çaj/kafe, kondicionerë, ngrohje qendrore, tharëse flokësh, sef digjital dhe minibar.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
1. CHILD
2. CHILD
3. CHILD
CONTACT US
Copyright © 2023 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency