EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Apartamenti Mbretëror

me terracë dhe pamje nga liqeni

Apartamenti Mbretëror ka pamjen më të bukur nga Liqeni i Ohrit. Apartamenti ka dhomë dite, dy dhoma gjumi të veçanta, secila me nga një banjo dhe njëra nga banjot ka xhakuzi dhe terracë të madhe ku poashtu ka xhakuzi, ideale për qëndrim të këndshëm. Dhoma është e pajisur me mobilje elegante, pajisje për akomodim, 3 TV LCD me ekran të sheshtë (nga një në secilën dhomë), pajisjet për të bërë çaj/kafe, kondicionerë, ngrohje qendrore, tharëse flokësh, sef digjital dhe minibar.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
1. CHILD
2. CHILD
3. CHILD
CONTACT US
Copyright © 2023 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency