EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Dhoma standarde

me pamje nga liqeni dhe me ballkon

Dhoma standarde me pamje nga liqeni përbëhet nga një dhomë gjumi me 2 krevatë njëshe, një banjo dhe ballkon ku mund të relaksoheni dhe të filloni apo të mbaroni ditën duke parë Liqenin e bukur të Ohrit. Dhoma është e pajisur me mobilje elegante, pajisje për akomodim, TV LCD me ekran të sheshtë, pajisjet për të bërë çaj/kafe, kondicionerë, ngrohje qendrore, tharëse flokësh, sef digjital dhe minibar.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
1. CHILD
2. CHILD
3. CHILD
CONTACT US
Copyright © 2023 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency