EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com

Dhoma Superiore

me pamje nga pylli dhe me ballkon

Dhoma Superiore ka pamje nga pylli i mrekullueshëm me pisha; Dhoma ka një dhomë gjumi me një krevat dopio queen size plus një krevat njësh, banjo dhe ballkon. Dhoma është e pajisur me mobilje elegante, pajisje për akomodim, TV LCD me ekran të sheshtë, pajisjet për të bërë çaj/kafe, kondicionerë, ngrohje qendrore, tharëse flokësh, sef digjital dhe minibar.

BOOK NOW

Book your online reservation and expect a relaxing holiday
Other Rooms
BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
CONTACT US
Copyright © 2022 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency