EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com
Spa & Wellness
Spa & Wellness
Spa & Wellness

Spa & Wellness

Kënaquni duke u rifreskuar dhe relaksuar me përvoja që do t'ju bëjnë të ndiheni të qetë gjatë pushimeve tuaja.

Qendra e Hotel Izgrevit për Spa dhe Shërbime Kozmetike është oazë qetësie, relaksi dhe ripërtërimi.
Ndjehuni si një foshnjë e porsalindur nën kujdesin e terapistëve tanë profesionistë derisa përjetoni programin profesional të masazhit dhe kujdesit të lëkurës në hotelin tonë. Relaksohuni në saunë ose shijoni programin tonë të fitnesit ose thjesht përdorni pishinën e brendshme derisa admironi pamjen befasuese të liqenit.

BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
CONTACT US
Copyright © 2022 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency